ערב טוב,

קוראים לי ג'ורגיה, ואני עובדת בתעשייה של שירותי ליווי. שירותי ליווי ממש לא נועדו לכל אחת. החיים האלו לא פשוטים, וחוץ מזה צריך להיראות טוב, לפחות כמוני. אני מתנשאת לגובה של מטר שבעים וארבעה סנטימטרים, בלונדינית ממש טבעית, מעולם לא צבעתי את השיער. יש לי חזה זקור, אף סולד, עיניים כחולות שאפשר לטבוע בהן, והן מחשמלות את כל מי שמסתכל לי עמוק בעיניים. נכנסתי לתחום של שירותי ליווי לפני כמה שנים טובות. העולם של שירותי ליווי לא תמיד יופי טופי, אבל בסך הכללי אני ממש מבסוטה. אין לי יותר מדי תלונות.

אז, בתחילת חודש פברואר, פגשתי לקוח שהחל להוציא אותי לדייטים מאוד מפוארים כל ערב במשך כשבוע. הוא היה מאוד נחמד ונראה שהוא מחליט אם אני הבחורה המתאימה למשהו. אחרי שבעה ימים רצופים של דייטים לא שמעתי ממנו כשבוע, ואז… הוא התקשר.  אוקיי, לפני שנמשיך הלאה, הוא יצטרך שם. בואו נקרא לו… רון. זה מתאים. אני כמעט אף פעם לא עונה לטלפון שלי, אבל בשבילו… בכל מקרה, רון התקשר אליי, ולמרות שבדרך כלל נתתי לשיחות להיכנס לתא הקולי, עניתי לה בגחמה. הוא שאל אותי אם אצטרף אליו לטיול שיימשך כחודש. ואני אמרתי שכן! השכר היה טוב, החברה הייתה חכמה, סקסית ומהבילה, והתרגשתי. היה לי בערך שבוע להכין וכרטיס מתנה כבד להתכונן. רון לא אמר לי לאן אנחנו הולכים, רק שיהיה חם ואקזוטי, אז לא הייתי בטוחה מה לקנות. חקרתי אור אריזה וקניתי מזוודה מתקפלת מגניבה, חבורה מהממים.

אז הכול התחיל בפייסבוק. כן, זה נכון. פייסבוק. קיבלתי הודעה בפרופיל שלי מהטארט הבלונדיני הקטן והסקסי הזה והיא סיפרה לי איך הארוס שלה מצא אותי לוהטת להפליא ושהם רוצים לפגוש אותי. כיוונתי אותה לקו הליווי שלי ונתקלתי במבטא סקוטי בלתי צפוי! המבטא לא קשור לכלום, אבל זה היה כיף. הוא רצה אותי באחוזה שלהם. ללילה אחד… בכל מקרה, דיברנו בטלפון זמן מה והתחלנו לתכנן את הדייט שלנו. גם שוחחנו על כל מיני דברים. כלבים, החינוך שלנו, להישאר סקסי, השתלות חזה, דגים… סתם, הכל. דיברנו יותר משעתיים, למעשה. לבסוף, כשסיימנו את הדייט שלנו, הוא הטיל את הפצצה (הכיפית). הוא לא רצה דייט בחדר מלון. או דייט של שעה. הוא רצה אותי באחוזה שלו. ללילה אחד …

By admin