שמי אושרת, ואני אחת מאותן נערות ליווי. זה מכבר שבע שנים שאני חלק מהקהילה של נערות ליווי. אפילו שאני מאותן נערות ליווי,  אני נראית כמו אישה רגילה. יש לי פנים רגילות ועיניים רגילות. אני מדברת כמו אדם רגיל. במהלך השנה הראשונה שלי במכללה, חיי השתנו. הפכתי לנערת ליווי, והכל הפסיק להיות נורמלי. הרגשתי ממש לבד במכללה והתחלתי לפנות לאנשים, בעיקר אנשים באתרי היכרויות מקוונים ולפגוש קבוצות. שם פגשתי מישהו שהציע לי לקוקאין, ובסופו של דבר הכיר לי את אסי, אסי הייתה אחת מן נערות ליווי. אסי הייתה גבוהה ויפה עם עיניים ירוקות עזות מאוד. היא תפרה את הבגדים שלה והיא הייתה היפר-מינית. נמשכתי אל הקול שלה ואל העובדה שלא משנה היכן היא הייתה, היא מעולם לא נראתה לבד. היא תמיד הייתה מוקפת באנשים שנתלו בה בכל מילה. אסי מילאה את חיי. כשהיא לקחה אותי לראשונה לדירה שלה, הייתה לה ערימה של כסף על המיטה. נחרת קוקאין כל יום בשלב זה, שזה באמת לא כל כך הרבה – ומדי פעם לקחתי מולי וקטמין. כמובן, גם לקחתי משככי כאבים ושתיתי די הרבה. השתמשתי בהלוואות הסטודנטים שלי כדי לקנות את התרופות, והייתי שבורה לגמרי. אז כשראיתי את כל הכסף הזה…בוא נגיד שדי כבר החלטתי.

לא באמת הייתי הקורבן של אסי. היא פשוט ניצלה את מה שהיה לפניה. היא עזרה לי להגדיר את המודעות שלי באתרי האינטרנט – גבייתי בין ארבע מאות לבין אלף חמש מאות ₪ למפגש, תלוי מה הלקוח רצה. בסופי שבוע הרווחתי עד עשרת אלפים ₪ . כשהתחלתי לצאת, שכחתי לבקש את הכסף מראש פעם אחת והבחור עזב בלי לשלם לי. מכאן ואילך, ברגע שהלקוחות נכנסו לדירה, הייתי לוקחת קודם את הכסף ולוקחת אותו לחדר אחר. אחר כך, עשיתי כל מה שהם שילמו עבורו. בהתחלה, הייתי צריכה לשמור את כל מה שהכנתי. השתמשתי בכל זה לסמים; במקרה הגרוע ביותר, השתמשתי בקוקאין בשווי המון כסף, אבל הייתי גם על הרבה דברים אחרים. התחלתי למכור סקס כדי לשלם עבור הסמים, אבל עכשיו השתמשתי בסמים כדי להמשיך למכור סקס – לחיות את היום ולעשות מה שאני צריכה לעשות. תמיד תהיתי מתי המעבר הזה קרה.

כחודש או חודשיים לאחר שעבדנו יחד, אסי התחילה להמציא סיבות מדוע היא זקוקה לעזרה בכסף. ראשית, היא הייתה צריכה לראות את רופא השיניים. ואז, היא הייתה זקוקה לתיקון עבור המכונית. תמיד עזרתי לה; שמחתי בתמימות לעשות את זה. אבל בסופו של דבר, הסיבות הפסיקו להגיע – היא פשוט התחילה לדרוש כסף. נתתי לה בערך חצי ממה שהכנתי, לפעמים יותר, לפעמים הכול. היא הפכה, בעצם, לסרסור שלי….

By admin