הלו הלו,

שמי שחף, אני בת עשרים ושלוש, ואני נערת ליווי שמספקת שירותי ליווי בכמה דירות דיסקרטיות. דירות דיסקרטיות הן שואו אמתי. לפני שאני שוכרת אחת מן דירות דיסקרטיות אני עושה כמובן את הסלקציה הראשונית בהתבסס על האינפורמציה הראשונה שמגיעה אליי. אם הכול טוב, אני הופכת להיות גרופית של אותן דירות דיסקרטיות.

אבל רציתי לספר לכם על המפגש שלי עם רוני. רוני אמר לי להגיע למקום מלוכלך. הוא לקח אותנו לאתר על הג'יפ שלו ונתן קצת תחמושת: פנס, חבל וסכין עם מעטה – ליתר ביטחון. ועוד כמה דברים שימושיים בתרמיל קטן כדי להגן על עצמנו מהנסיבות הבלתי צפויות. למשל, אם קשת המערה נופלת למטה, או נטיפים יסדקים ונופלים, או סלעים יחסמו את דרכנו… סקס זה כיף לא משנה אם אתה נערת ליווי או לקוח שלה, אבל בטיחות החיים מהנים אפילו יותר. רוני לקח אותי למערה.. אהבתי את הרעיון שנוכל להיות בתוך אחד מהמסדרונות הלא נלמדים שלו וליהנות מבלי שאף אחד יסתכל עלינו. למרות העובדה שהוא בדרך כלל סגור למבקרים בטלים ופתוח רק עם מדריך רשמי, אנשים-ספליולוגים יכולים ללכת לשם ולעקוף את הכניסה הקדמית הנעולה בדרך כלל. למערה יש כניסות צדדיות רבות אם יודעים היכן למצוא אותן. כמובן, הם סגורים לקהל הרחב ולא מואצלים לביקורים. אבל זה עושה אותם יותר כיף!

נכנסנו. סליחה, לא נכנסו – זחלנו פנימה. אחרי השביל הצר הראשוני של חמישים מטר בערך, ראינו אולם גדול שירד למטה. אחרי עוד מאה מטרים של נדנוד ומתפתל בסדק האדמה, ראיתי משהו שהפנט אותי לגמרי: זה היה אולם גדול, שאת סופו לא יכולתי לראות. הפנס תפס את חלקו רק מימין ומשמאל אבל לא מלפנים – הוא התמוסס בחושך מבלי להגיע לכלום. מעולם לא חשבתי שלטבע שלנו יכול להיות יופי כל כך לא גילה ומלכותי, שגרם לי לנשימה מקנה המידה העצום שלו.

רוני הקדיש לי מקום לעשות אהבה: במרחק של כמה מטרים מאתנו, זה היה חמר יבש יחסית ושטוח לשכב עליו. הוא הוציא שתי שמיכות מתרמילו והניח אותן על הקרקע. "את יכולה להתפשט עכשיו," הוא אמר והניח שני פנסים חזקים קרוב לשם. הם האירו את החלל, ואפשרו לנו לראות זה את גופו ופניה של זה. האור העוצמתי גרם לי להרגיש הרבה יותר בנוח. נכון, זה נשמע קריפי, אבל זה היה ממש תענוג…

By admin